assets/Uploads/_resampled/SetWidth323-576910101512144619936271423339533n.jpg
assets/Uploads/_resampled/SetWidth323-DSC003862.jpg
assets/Uploads/_resampled/SetWidth323-scooter2.JPG
assets/Uploads/_resampled/SetWidth323-scooter22.JPG

ELEKTRINIO DVIRAČIO IR MOTOCIKLO HIBRIDAS

4Motus gaminamas flagmanas - elektrinio dviračio/motociklo hibridas išsiskiria šiuolaikiniu, subtiliai agresyviu dizainu. Turėdamas ir pedalus ir elektros variklį šis hibridas sukurtas tiek įprastinių dviračių, tiek motorus turinčių dviračių transporto priemonių mėgėjams. Jis ne tik palengvina naštą tiems, kurie mėgsta minti pedalus bei dažnai susiduria su kalnuotomis vietovemis, bet ir su kaupu patenkins ekstremalių pojūčių mėgėjų lūkesčius pasirinkus galingesnę komplektaciją. Mes tikime, jog tylią elektros variklio galią turi pajusti kiekvienas!

 

Pirkėjas gali rinktis iš plačios komplektacijų gamos, atitiksiančios jų vairavimo stilių bei poreikius (žiūreti technines charakteristikas). Pasirinkus mažiau galios turintį variantą sumažėja svoris bei maksimalus greitis, taigi šis hibridas tampa panašesnis į dviratį. Pasirinkus galingesnę versiją didėja svoris, greitis bei nuvažiuojamas atstumas, taip panašėjant į motociklą. Taipogi galimas platus variklių pasirinkimas, nuo kurio tiesiogiai priklauso galia abiejais atvejais. Regeneracinio stabdymo sistema (akumuliatorių krovimas stabdant), gerokai padidinanti nuvažiuojamą atstumą yra standartinė įranga, montuojama visose komplektacijose.

 

Šis hibridas turi įmontuotą pakrovėją, taigi jis gali būti greitai ir paprastai pakraunamas bet kur, tiesiog iš elektros tinklo. Taipogi, važiuojant dviračio režimu ir minant pedalus yra galimybė dalį energijos panaudoti akumuliatoriams krauti. 

 

TECHNINĖS CHARAKTERISIKOS:

Greitis: 25 - 120 km/h*
Autonomiškai nuvažiuojamas atstumas: 30 - 100 km*
Svoris: 25 - 55 kg*
Galia: 0.25 - 10 kW*
Pakrovimo laikas: 0.5 - 2 val*
Akumuliatoriaus pakrovimo/iškrovimo ciklų skaičius                            >1000 ciklų

 

 

* Priklausomai nuo užsakomos komplektacijos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ELEKTRINIS PASPIRTUKAS

Važiuokite juo į darbą ar prekybos centrą, pasiimkite jį kartu į kelionę arba tiesiog mėgaukitės jo suteikiamu malonumu - 4Motus gaminamas sulankstomas elektrinis paspirtukas puikiai atitiks visus poreikius. Juo ypač lengva naudotis tiek suaugusiems tiek vaikams. Greitai ir paprastai sulanksčius paspirtuką jis lengvai telpa automobilio bagažinėje bei yra patogus nešti. Šioje formoje jį taipogi galima lengvai vilkti paskui save lyg įprastinį kelionių lagaminą su ratukais. Paspirtukas taip pat turi integruotą pakrovėją, todėl gali būti lengvai pakraunamas tiesiog iš elektros tinklo.Tai ypač pravartu važiuojantiems į darbą, nes reikalui esant jis gali būti pakraunamas tiesiog darbo vietoje.

 

Paspirtukas gali būti komplektuojamas su papildomai pasirenkama sėdynė, suteikiančia daugiau komforto ilgesniuose pasivažinėjimuose. Santykinai didelio diametro ratai užtikrina minkštą ir malonų važiavimą net ir nelygiu grindiniu. Tiek vairo, tiek sėdynės aukščiai gali būti reguliuojami pagal kiekvieno ūgį.

 

TECHNINĖS CHARAKTERISIKOS:

Greitis: 25 km/h
Autonomiškai nuvažiuojamas atstumas: 45km
Svoris: 9.8kg
Galia: 250W
Pakrovimo laikas: 2 val
Akumuliatoriaus pakrovimo/iškrovimo ciklų skaičius                            >1000 ciklų